Про підприємство

 

Наше підприємство «Файн авто сервіс» було засновано ВГО “Академія творчості інвалідів” та займається виробництвом різної швейної продукції: постільна білизна, рушники, дитячий і дорослий трикотаж, спецодяг, медичний одяг, форма, текстиль для ресторанів і кафе, а так само для готелів і багато багато іншого.

Ми пропонуємо свою продукцію з зацікавленими виробничими компаніями і оптовиками.

Наше підприємство є соціально-орієнтованим виробництвом. У нашому штаті для Вас працюють прекрасні фахівці, більшість з яких люди з обмеженими можливостями.

Купуючи нашу продукцію, Ви не просто підтримуєте вітчизняного виробника, а вносите свій внесок у вирішення соціальних проблем нашої країни!

З теплом і турботою ми приносимо користь суспільству не на словах а на ділі.

Наше підприємство за сировину використовує текстиль бувший у вжитку.

Українське підприємство виробляє одяг з переробленого текстилю. Підрозділ сировини поставляє на переробку текстиль, серветки та постільні приналежності, які потім використовуються для виготовлення одягу, білизни та виробів з махрових тканин.

Для прикладу: постільні речі та інші вироби, що спочатку використовувались в готелях, проходять численні цикли прання, після чого стають досить м’якими для ніжної дитячої шкіри. Вибір цього методу означає, що високоякісний одяг може бути виготовлена в тому числі з перероблених матеріалів.